ترفند ساخت کد تخفیف شامل ارسال رایگان

ممکنه بخوای برای سایت فروشگاهیت کد تخفیفی که ایجاد میکنی حمل و نقلشم رایگان باشه! همونطور که میدونید در حالت عادی این مورد امکان پذیر نیست، یعنی زمانی که دارید کد تخفیف جدیدی رو ایجاد میکنید، اگر تیک گزینه اجازه حمل و نقل رایگان رو فعال کنید باز هم توی فاکتور نهایی هزینه ارسالش رایگان نمیشه. اما تو این مقاله نحوه ساخت کد تخفیف شامل ارسال رایگان رو بهتون در سایت کوتخفیف آموزش میدیم.

کد تخفیف چیست و چه کاربردی داره؟

زمانی که شما یک سایت فروشگاهی دارین و میخواین که مشتری هاتون ترغیب بشن و محصولات سایتتون رو خرید کنند، با استفاده از کد تخفیف میتونید این امکان رو به مشتری هاتون بدید که وقتی محصولی رو خرید میکنن میتونن از کدهای تخفیفی که تو سایت ایجاد کردید استفاده کنن و با این کار آمار فروش محصولاتتون رو بالا میبرید و همینطور میتونید مشتریان جدیدی جذب کنید. پس خسیس بازی رو کنار بذارین و از تخفیف دادن غافل نشید که میتونه تو فروش محصولاتتون معجزه کنه! دقیقا دیجی کالا سال هاست که با این روش داره محصولات خودش رو به تعداد بالایی در روز به فروش میرسونه.

مزایای استفاده از کد تخفیف شامل ارسال رایگان

  • ایجاد انگیزه در مشتری برای خرید از سایت
  • دلجویی کردن از مشتریان ناراضی
  • جذب مشتری جدید
  • تشویق مشتری برای نهایی کردن سفارش ها
  • فروش محصولات قدیمی و خالی کردن انبار
  • بالا بردن آمار فروش

همونطور که بالاهم مشاهده کردین استفاده از کد تخفیف شامل ارسال رایگان میتونه برای کسب و کارتون مفید باشه!

کد تخفیف اسنپ مارکت برای ارزان تر تمام شدن خرید های سوپر مارکتی و… شما در دسترستان قرار گرفته است. ارائه کد های تخفیف مختلف یکی از راه هایی است که کسب و کار های کوچک و بزرگ انتخاب می کنند تا مشتریان خود را افزایش دهند. با این ترفند هم می توانند مشتریان جدید جذب کنند و هم می توانند رضایت مشتریان قدیمی خود را بیشتر کنند و آن را به انجام خرید های جدید ترغیب کنند.

در میان مشکلی که مطرح می شود این است که ما چطور به این کد ها و تخفیف ها دسترسی داشته باشیم. یکی از راه های با خبر شدن از تخفیف های مختلف و معتبر در هر زمان سر زدن به تخفیف­هات است. در ادامه بیشتر با تخفیف­هات و چگونگی دسترسی به تخفیف ها آشنا خواهید شد.

کد تخفیف اسنپ مارکت خرید اول

اگر تا به حال از اسنپ مارکت خرید نکرده اید، به شما خرید از این فروشگاه را پیشنهاد می دهیم. شما با خرید از اسنپ مارکت می توانید در مصرف انرژی، زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید. چرا که با وجود سرویس اسنپ مارکت شما نیازی ندارید تا از خانه خارج شوید. می توانید از هر جایی که هستید سفارش ثبت کنید و سفارشتان را در کم ترین زمان تحویل بگیرید. اگر تصمیم دارید تا برای اولین بار از اسنپ مارکت خرید کنید، یک فرصت ویژه در اختیار شما قرار دارد. این فرصت ویژه کدتخفیفی است که فقط در خرید اول و فقط یک بار قابل استفاده است. پس قبل از نهایی کردن خرید به تخفیف­هات بروید و کد مخصوص خرید اول را تهیه کنید.

کد تخفیف اسنپ مارکت غیر اول

اگر اولین خریدتان از اسنپ مارکت گذشته است، نگران نباشید. شما باز هم می توانید تخفیفی تهیه کنید تا خریدتان ارزان تر تمام شود. فقط باید حواستان باشد کدتخفیفی که تهیه می کنید مخصوص خرید اول نباشد. البته نکات دیگری هم وجود دارد که در زمان تهیه کدتخفیف باید به آن توجه کنید. مثلا باید حواستان باشد که کدی که تهیه می کنید هنوز معتبر باشد و منقضی نشده باشد یا مثلا توجه کنید کدتخفیف محدودیتی مثل حداقل مبلغ خرید که شامل فاکتور شما نمی شود، نداشته باشد. با توجه به این نکات شما می توانید یک خرید ارزان و لذت بخش را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید