نکات مهم در اجاره ماشین در کیش

نکات مهم در اجاره ماشین در کیش

به طور کلی اجاره ماشین در کیش کار سختی نمی باشد و جهت ثبت یک قرارداد اجاره خودرو ، رعایت چند نکته کوچک لازم و ضروری می باشد ، تا هنگام اجاره ماشین در کیش به هیچ مشکلی بر نخورید. در ادامه به معرفی چند نکته در این رابطه می پردازیم.

·         اعتبار سنجی و اعتبار شرکت

هنگامی که شما می‌خواهید یک ماشین را در کیش اجاره کنید ، شرکت های بسیار زیادی در این رابطه وجود دارند ، که خدمات را به صورت آنلاین به مشتریان ارائه می دهند. بنابراین شما لازم نیست وقت زیادی را برای انجام این کار بگذارید ، فقط کافی است که اعتبار شرکت را بسنجید. کیش آنلاین یکی از معتبرترین شرکت های اجاره ماشین در کیش می باشد ، که شما عزیزان بدون هیچ دغدغه‌ای ، می توانید ماشین دلخواه خود را اجاره کنید.

·         نوع ماشین های قابل اجاره

به طور کلی ماشین های اجاره ای در جزیره کیش شامل ماشینهای ون ، شاسی بلند ، لوکس ، کروک ، اسپرت و اقتصادی ارائه می‌شوند‌. و معمولاً کمترین زمانی که میتوانید آنها را اجاره کنید ، ۲۴ ساعت می باشد.

·         هزینه اجاره ماشین در کیش

بدیهی است که هر چقدر ماشین لوکس تر باشد هزینه اجاره آن بالاتر می رود ، همچنین طبیعی است که ، هر چقدر قیمت ماشین اجاره ای بالاتر باشد ، مبلغ ودیعه ماشین هم بالاتر می رود. معمولا گرانترین مبلغ اجاره و ودیعه خودرو در جزیره کیش ، متعلق به ماشین مازاراتی و لامبورگینی است. کیش آنلاین به عنوان یکی از معتبرترین و منصف ترین شرکت های اجاره ماشین در کیش ، خودروهای لوکس را با مناسب ترین تعرفه در خدمت شما عزیزان قرار می دهد. شما با اجاره ماشین از کیش آنلاین ، با خیال آسوده می توانید از خودروهای لوکس این مجموعه استفاده کنید و بابت برگشت ودیعه ، یا چک خود ، هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت.

·         مسئولیت وارد آمدن خسارت به خودرو به عهده چه کسی است؟

به این نکته توجه داشته باشید که ، هزینه خسارت احتمالی وارد آمده به خودرو ، به عهده فرد اجاره کننده می باشد. یعنی اگر در مدتی که خودرو در اختیار فرد اجاره کننده می باشد ، خسارتی به آن وارد شود ، آن شخص می‌بایست هزینه خسارت را پرداخت نماید. ناگفته نماند که خسارات ناشی از فرسودگی ماشین ، به عهده اجاره کننده نمی باشد.

نکاتی که باید پس از اجاره ماشین در کیش به آن توجه کنیم

بعد از اینکه در کیش یک ماشین اجاره کردید ، توجه داشته باشید که تعدادی از قوانین رانندگی در جزیره کیش ، نسبت به سایر شهرهای ایران متفاوت می باشد. در کیش هیچ چراغ قرمزی وجود ندارد و بجز مواقع ضروری ، بوق زدن در این جزیره جرم به حساب می آید. همچنین اگر ظاهر خودرو شما کثیف باشد ، ممکن است جریمه شوید. برای اطلاع دقیق از قوانین رانندگی در جزیره کیش ، می توانید یک نگاهی به سفرنامه های کیش بیندازید ، یا از تجربه دیگر مسافران که قبلاً به کیش سفر کرده اند استفاده کنید.

مشکلات احتمالی اجاره ماشین در کیش

چنانچه شما برای اجاره ماشین در کیش ، نکات بالا را رعایت کنید و از شرکت معتبری ماشین اجاره کنید ، معمولا به مشکل خاصی بر نمی خورید، به راحتی می توانید ماشین را اجاره کنید و پس از اتمام مدت قرارداد ، چک یا وجه ضمانت خود را دریافت کرده و ماشین را تحویل دهید. اما گاهی می‌بینیم که برخی مسافران ، که از مکانهای متفرقه و غیرمجاز خودرو اجاره می کنند ، هنگام دریافت کامل ودیعه ماشین به مشکل بر میخورند. به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم که حتما از شرکتهای معتبر مانند کیش آنلاین ، ماشین دلخواه خود را اجاره کنید. در کل می‌توان گفت در جزیره کیش یکی از تفریحات محبوب اجاره کردن ماشین می باشد ، که می‌توان لذت سواری با خودروهای لوکس را ، در این منطقه آزاد تجربه کرد.

انواع ماشین‌های اجاره‌ای در کیش عبارتند از:

خودرو‌های اقتصادی : این گروه از ماشین‌ها نسبت به دیگر ماشین‌ها مدل‌‌های معمولی‌تری بوده و خدمات خاص را شامل نمی‌شوند و در نتیجه، هزینه اجاره آنها پایین‌تر است.

ماشین‌های شاسی بلند: اگر با خانواده به کیش سفر کنید، این گروه از ماشین‌ها گزینه مناسبی برای اجاره خودرو به شمار می‌آیند که نرخ اجاره آن از کف قیمت بالاتر است.

ماشین‌های اسپرت : این رده از ماشین‌ها اغلب جوان‌پسند، دو درب، بدون سقف و پرسرعت هستند. قیمت اجاره خودرو در کیش این گروه از ماشین‌ها نیز از خودروهای معمولی سطح بالاتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید