پیش از استفاده از ویلا پیش ساخته چه کاری انجام دهیم؟

همواره نکاتی وجود دارد که باید پیش از خرید ویلای پیش ساخته این نکات را بطور کامل مورد بررسی قرار بدهید. معمولا کسانی که اقدام به خرید ویلای پیش ساخته میکنند، یک مرحله لازم است که نمایندگان شرکت تولید کننده جهت بازدید برای مشخص کردن بهترین فضا برای ساخت ویلا مراجعه کنند. پس از مشخص شدن مکان و بررسی وضعیت سطحی که قرار است ویلا در آن قرار بگیرد، اماده سازی ها برای جابه جایی ویلا انجام گرفته و ویلای شما به محل کانکس منتقل میشود.

اما این اماده سازی ها میتواند با توجه به شرایط مختلف انجام بگیرد. به این معنا که معمولا ویلاهای پیش ساخته، باید حتما بر سطح صاف و ترجیحا سخت قرار بگیرد. این موارد البته به لحاظ مهندسی اهمیت بسیاری دارد.

به دلیل اینکه بعضی باغ ها بستری کوهستانی دارند و یا با شیب همراه هستند، پس معمولا بسیاری از افراد به افزایش ارتفاع سطح با استفاده از سیمان و بلوک به اندازه چند ده سانتیمتر میپردازند و سطحی کاملا صاف و آماده برای قرار دادن ویلا آماده میکنند. پس از آماده شدن سطح، ویلا برای قرار گیری روی آن آماده میشود. به همین ترتیب هم باید نکاتی از این دست را پیش از خرید ویلا مدنظر قرار بدهیم. البته این مسئله را هم فراموش نکنید که بدانیم دقیقا ویلای پیش ساخته ۴۰ متری برای چه زمین هایی مناسب است و در چه شرایطی بهتر است که از ویلای پیش ساخته ۴۰ متری استفاده کنیم.

قیمت کانکس ویلایی

و اما یکی از پر طرفدار ترین نوع سازه های پیش ساخته کانکس ویلایی یا خانه های پیش ساخته قابل حمل است که قیمت آنها بر اساس متر مربع و ابعاد آنها از حدود 30 متر تا 200 متر مربع متغییر است. این سازه ها را معمولا به عنوان ویلا در باغ مورد استفاده قرار می دهند و دارای سرویس بهداشتی ، حمام و آشپز خانه و اتق خواب می باشند ه بسته به مساخت ممکن است چند اتاق خواب داشته باشد. قیمت کانکس ویلایی بر اساس متر مربع از 3/700/000 تومان تا 7/800/000 تومان بسته به کیفیت و امکانات داخلی می باشد.

امنیت و ایمنی کانکس پیش ساخته

این کانکس ها با توجه به کاربردی که دارند باید از لحاظ ایمنی به خوبی تجهیز شوند، کرکره های برقی علاوه بر حفظ امنیتی، زیبایی خاصی به نمای بیرونی این کانکس ها می دهد.

ورقه های کامپوزیتی و چراغ های هالوژنی که در نمای این کانکس ها به کار رفته باعث زیبایی دو چندان ظاهر کانکس فروشگاهی میشود.

کانکس سرویس بهداشتی: از پر کاربردترین کانکس ها هستند که معمولا در معابر عمومی، نمایشگاه های فصلی، ساختمان های نیمه کاره، شرکت ها و کارخانه جات، پارک ها و … مورد استفاده قرار میگیرند و با توجه به تعداد افرادی که از آن استفاده میکنند به صورت یک چشمه یا چند چشمه هستند؛ خرید کانکس چند چشمه  به جای خرید چند کانکس تک چشمه علاوه بر اینکه از لحاظ اقتصادی مناسب تر است بلکه باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری میشود زیرا تاسیسات مربوط به لوله کشی و فاضلاب در یک جا متمرکز می شوند.

کانکس چند چشمه شامل کانکس 2 چشمه، 4، 6، 10 و 12 چشمه قابل خریداری است.این نوع سازه ها به صورت متحرک و یا ثابت قابل استفاده هستند.

کانکس سرویس بهداشتی در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو طراحی میشوند. راهرو فضایی برای قرار گیری روشویی و آیینه در اختیار افراد قرار میدهد.

0 دیدگاه دربارهٔ «پیش از استفاده از ویلا پیش ساخته چه کاری انجام دهیم؟»

دیدگاهتان را بنویسید